| PeRvErSuL97686393923 a întrebat:

Buna,pot sa imi maresc viteza ritmului cardiac si pot si imi maresc viteza sangelui care imi circula in corp, trebuie doar sa ma concentrez si apoi simt cum sangele din mainile mele si din picioare circula mai rapid si apoi cand ma opresc din chestia asta imi bate tare inima.Ar trebui sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Mie imi creste ritmul când sunt la medic si are ceva ascutit in mana, nu conteaza daca este ac sau pix. laughing Si vorbesc serios.
Nu cred ca ai vreo problema, nu este ceva periculos sa-ti cresti ritmul cardiac când vrei, este atunci când vrei sa ti-l opresti.hee hee