| georgian199716 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi creste la subratul drept mai mult par decat la stangul(e mai des).Am 17 ani si 4 luni si a inceput sa mi creasca putin si barba si parul de pe obraji.La fel am problema si pe fata, pe obrazul drept imi creste mai des parul.e observabil..Am forta mai mare in dreapta si simt ca se dezvolta mai repede! Am uitat sa precizez ca sunt rosu in obraji si ca in obrazul drept sunt mult mai rosu(e mai extins). As dori sfaturi, orice care poate sa ma ajute sa scap de problema asta! Dau funda, ce vreti! PS: Am uitat sa mai specific si ca transpir la subratul dreptul mult mai tare decat la stangul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ChiarEu2 a răspuns:

Incearca sa mai freci si cu stanga, cred ca asta e principala problema...winking