| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de ceva timp...imi creste foarte repede barba
Trebuie sa precizez ca sunt Adolescent
Nu-mi place sa am barba, nu-mi place cum arat cu barba.
Intrebarea mea este:
Ce trebuie sa fac sa nu-mi mai creasca asa repede?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu ai ce să faci ca să opresti cresterea. Nu-ti ramane decat să te barbieresti regulat. Aveam si eu un prieten care la 14 ani se barbierea in fiecare dimineata. Ghinion.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic... tu si alte miliarde de barbati se barbieresc zilnic

| justanotheruser99 a răspuns:

Rade-te cu un aparat, in orice caz nu folosi lama, pentru ca o s-a iti creasca mai mult si mai repede. happy

| Axys a răspuns:

Gandeste pozitiv sunt multe metode de a scapa de barba uitate si tu pe google si incerca cu cera sau prin simpla metoda cu bicu tongue