| Iizabela a întrebat:

As avea si eu o mica intrebare.
Ce poate avea o fata atunci cand ii tot vine sa urineze si dupa ce a urinat ea tot plina se simte la burta si cand urineaza o inteapa la burta si jos la putulica o si gadila " excita ". Imi puteti da va rog frumos un raspuns, si fara jigniri va rog e foarte important pentru mine sa stiu asta.!
Va multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O infectie urinara

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa-ti dea sa faci un test de urina si sa te trimita la un urolog daca sunt probleme cu vreo infectie urinara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Infectie urinara

Răspuns utilizator avertizat
| cezarenache a răspuns:

Te sfătuiesc, dacă ai astfel de probleme sau dacă cunoști pe cineva în situația aceasta să apelezi la un medic specialist. Nu cred că e nimic de speriat, poate fi o infecție urinară, dar cel mai bine apelezi la medic.