| angelina_2665 a întrebat:

Bună seara. Aş vrea să vă întreb cît slabeşti in timpul dietei cu hrişcă? Şi cum trebuie să fie hrişca preparată?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De unde a mai aparut si dieta cu hrisca? Este vorba despre o cereala foarte valoroasa care insa nu contine toti nutrientii necesari organismului uman.Nu se poate slabi cu ea.

| corinusdeplus a răspuns:

Cauta aici poate te lamuresti, eu una nici nu am auzit pana acum de asa ceva...http://revistadenunta.ro/diete-dieta-cu-hrisca/

| faramatania a răspuns:

Http://dieta.diva-star.ro/2010/03/hrisca-un-aliment-ideal-in-dieta.html
http://dieta.ele.ro/......a8174.html
În două săptămâni consumând numai hrişcă cu legume şi zarzavaturi, ca fel principal de mâncare, slăbeşti considerabil(cca 6 kg).

| DeeaEle007 a răspuns:

În 6 zile cu ea am slăbit 4 kg.

| AncaSlaba a răspuns:

Cred ca poti incerca o dieta cu fructe. E mai sanatoasa.