| alinosh a întrebat:

As vrea si eu sa stiu in ce zona a orasului Oradea se afla Facultatea de Medicina si Farmacie? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Vis-a-vis cu parcu 1 dec. sau langa Bali club

| pirij a răspuns:

In centru stii unde`i liceul gojdu? e chiar langa gojdu nu pe strada cu gojdu ci chiar in fata facultatii de medicina opreste autobusul 12 vis a vis de parcu 1 decembrie tongue de la clubul seven inspre centru vre`o 300 de metri

| Mariiaamariiaa a răspuns:

Pe centru, Piata 1 Decembrie, Nr.10, Oradea.