| lemonn3256 a întrebat:

Buna seara, astăzi ma jucam fotbal si mi-am luat o minge in nas, nasul s-a umflat si mi se pare ca este strâmb, mi-a curs sânge 2 minute, după lovitura sau si mai putin, ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"asul s-a umflat, si mi se pare ca este strâmb"

pare o situație serioasă, fă-ți un rmn

| lemonn3256 explică (pentru sierra1):

Cu pandemie asta..Nu stiu cum ajung eu, merg maine la doctorul de familie sa vedem ce fac mai departe.

| sierra1 a răspuns (pentru lemonn3256):

Bine faci

| oz_1736 a răspuns:

Asteapta 3 zile sa se dezumfle si apoi vezi daca e stramb. Vezi daca stateai in casa erai bine