| barlacarl a întrebat:

Buna seara..azi am Fost la urolog cu fimoza...s-a uitat si nu mi-a spus nimic ..sa uitat si sa dus...de ce asa..Nu trbuia operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mergi la ALT medic urolog şi o să-ţi prescrie un anumit unguent ( sunt diverse preparate pentru această afecţiune, depinde de situaţie )...

În principiu, este posibil să se trateze fără operaţie ( dacă prepuţul NU este foarte rigid ).

Toate cele bune.

| Felys a răspuns:

Avea un chef de munca la greu doctorul ales de tine, te-a bagat si mai rau in ceata, alege alt medic ca ala e clar ca e cioban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nişte doctori tâmpiţi,care numai ştiu să umble după banii pacientului,nu să trateze.
Cum să nu spună nimic?
Depinde cât este de grav,necesită operaţie dacă e grav, doctorul ăla ori e tâmpit, ori se face, mergi iar şi vezi ce-i cu tine, nu sta cu mâinile în sân.
Te pup!

| barlacarl explică:

Poate nu trebuie operatie, poate cumva niste unsuraturi sau dau pe la inel si s-a se largeaca cu timpul