| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, bunica mea are pietre la fiere trebuie neapărat să facă operație sau se poate elimina astfel pietrele la fiere?
Dacă trebuie operație cat ar costa cu laser+ anestezie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Medicul decide daca trebuie operate sau nu, daca au risc sa migreze si sa obstrueze ceva in cale sau nu. Pretul difera de la clinica la clinica. Trebuie sa mergeti si sa intrebati acolo unde planuiti sa se opereze.