| alexascumpy a întrebat:

cine a fost la doamna doctor dermatolog Constantin Tatiana din Iasi la policlinica pentru elevi si studenti pentru tratarea acneei? A avut efect tratamentul propus de dumneaei? Ce tip de acnee ati avut si cum v-a fost tratata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MaduxD a răspuns:

Acneea nu e o problema dermatologica de natura majora.Se datoreaza excesului de hormoni si este proiectata la fel ca si cresterea exagerata a firelor de par pe corp.In cazul in care nu ai prea mari fitebig grin, cauta la o farmacie VETERINARA Mibazon.Este o crema facuta pentru ugerul vacilor si contine cantitati mari de antibiotic si Malinei.
Vindeca acneea, nu usuca pielea si nu lasa adancituri pe ea.

Sper sa te ajute!