| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara!
De cateva zile ma confrunt cu o problema.
Mi-au aparut bubite rosii pe tot abdomenul, la subrat, dar si in interiorul coapselor aproape de partea intimă. Tindeam sa cred ca au dispărut ținând cont ca am luat pastile împotriva alergiilor care mie îmi ajutau. Dimineață nu am avut nimic, dar în această seară au aparut ca din senin. Pe picioare nu am nimic.
S-a mai confruntat cineva cu asa ceva?
O seara buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil alergie dar totodata este posibil sa ai o boala contagioasa (rubeola, rujeola sau varicela).
Mergi al medicul de familie sau suna-l si explica-i, poate vine acasa sa te consulte.