| KingZen10 a întrebat:

Bună seara! În această seară mi-am băgat câteva picături de boramid in ureche cu recomandarea unei farmaciste, în timp ce am băgat,mi s-a infundat brusc urechea și auzeam încet cu ea, acum au trecut câteva minute după ce m-am clătit cu niște apă si săpun in ea și curățat cu un bețișor și senzația de infundat nu mai e asa de rea insa nu mi-a trecut total, ce s-a întâmplat de fapt, o sa îmi treacă de tot senzația? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns:

Sa nu fii alergic. Ti a iesit ceva pe corp?

| Donsavas a răspuns:

Da,trece senzația în timp

| KingZen10 explică (pentru ElisssssaMihaelaConstandache):

Nu mi-a iesit nimic pe corp, insa am mai folosit o de 2 ori, dar acum nu stiu ce s-a intamplat ca m-am si speriat...