| Shi_Atat_Roby_1997 a întrebat:

M am apucat de vapat si nu am mai fumat tigari de doua zile insa am niște probleme ma ustura in gat cateodata ma inteapa putin in spate in zona lombară si nu stiu de la ce este ma gandeam ca se curata plămânii ca si tușesc putin.Nu am lichid cu nicotină.Si electronica merge constant cu 25W dar am vapat in cele doua zile nonstop nu stiu de la ce este problema mea. Si transpir putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Substantele chimice care se baga in aceste tigari electronice, sunt toxice si provoaca infectii ale tractului respirator, iar la folosire indelungata, pot provoca chiar cancer de plamani.