| TTMJESS a întrebat:

Buna seara! Peste 3 zile trebuie să îmi vina menstruația. Simt
de vreo 3, 4 zile parca se mișcă ceva in burta partea de jos. Parca ar bate inima, așa un fel. Oare ce ar putea fi? N am mai pățit niciodata așa. Mi se pare foarte ciudat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gazele se misca in burta, nimic altceva. Mergi la wc si fa treaba mare eliminand si gazele (basinile) din burta, ca sa scapi de zgomotul din burta.
In ce priveste inima, aceea poate bate numai in piept, nu in pelvis!

| anonimg a răspuns:

Poate să fie un mușchi care bate singur, și care în câteva ore va dispărea mișcările lui.

| alina2k18 a răspuns:

Am sindrom menstrual insoţit de crampe.
Poate sa nu apara la fiecare menstruatie.

| BIoody a răspuns:

Puiul de extraterestru se mișcă
probabl vei egloza în curând
felicitări, vei fii mămică happy