| emy a întrebat:

Buna seara! Poate cineva sa-mi scrie prospectul de la Calcein D3(plic)? Am cautat pe net si nu am gasit si am mare nevoie cat mai repede de acest prospect.Va multumesc anticipat si va doresc o seara placuta in continuare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna draga emy, ai gasit in farmacie asa ceva? ca e curios, sa cauti un medicament, si sa nu gasesti o informatie despre el, e suspecta treaba nu crezi? odata ce nu gasesti prospect despre un medicament, cred ca trebuie sa iti pui un semn de intrebare...thinking