| gOolanCaaa a întrebat:

Buna Seara TPU. Am si eu o rugaminte puppy dog eyesbatting eyelashes:X:X. Dati`mi si mie situri cu Manele:X nOi 2011 Va rog puppy dog eyes;batting eyelashes Da smechere puppy dog eyes:* Dau funda la cele mai smechere:X multe puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mda! imi dau seama de ce ai intrat la sanatate, probleme la mansardahee hee
dc nu iti ocupi timpul cu ceva util, nu cautand manele!
stiu eu de fapt cateva manele:
sa moara salam
crapa-i-ar capu la guta
etc!

| eDDy a răspuns:

Mda laughing huu cele mai tampite melodii is manelele. Deci ma jur in vine sa te impusc in cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Dumnezeu a avut mare grija de tine ca te-a adus la "Sanatate".
Multumeste-i cu o rugaciune mare de tot, si fii mai buna cu noi, asculta niste muzica normala.

Răspuns utilizator avertizat