| AlexandraApintiliesei a întrebat:

am si eu o rugaminte dati-misi mie un meniu. ce mancati voi dimineata la amiaza si seara ...mai multe exemple...

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Daca vrei sa ai multa energie trebuie sa mananci mult dimineata(fara prajeli)moderat dupa-amiaza si usor seara

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dimineata mananc 2 sandvisuri la incalzitor (e un aparat care le incalzeste) apoi la pranz o farfurie de ciorba si felul 2 si seara depinde cartofi sau ceva mezeluri.

| Mali_3462 a răspuns:

De dimineata mananc lapte cu cereale,la prans sandvis,ciorba,friptura etc, iar seara cand vin de la scoala,la fel cartofi, supa, mici etc.