| Hoteteu_Roxana_1986 a întrebat:

Buna seara tuturor,
Am achizitionat recent un set de lentile de contact ieftine Air Optix. As dori sa aflu mai multe informatii legate de aceste accesorii medicale oftalmologice. Poarta cineva acest tip de lentile? Am gasit un pret mai bun in acest magazin http://lentile.info/, insa nu sunt sigura daca si calitatea este la fel de buna! A mai cumparat cineva de aici? Va multumesc, astept parerile voastre, daca ati interactionat cu ei!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Pai daca e aceeasi marca la un pret mai bun nu inseamna ca lentilele nu mai au aceeasi calitate..inseamna ca vanzatorul nu a putut sa isi puna acelasi comision ca alte magazine.Asta e ca la targ te duci din tabara in tabara sa vezi cine da rosiile mai ieftin..normal toate lentilele de contact normale nu neaparat ieftine au acelasi pret bineintees daca nu au dioptrie si sunt estetice.Alea cu adevarat bune trec 100 de euro.Eu am purtat lentile de contact fara dioptrie multa vreme.