| Marck94 a întrebat:

Buna seara tuturor! Vreau sa va intreb sincer, fara misto. Un prieten de al meu are o problema cu urechile lui, le are potrivite dar sunt lasate mai jos, spune ca e urechios si il deranjeaza, vrea ca urechile lui sa fie lipite de cap, dar ce metode stiti in afara de otoplastie sau ceva tunsoare pentru el pentru a acoperi urechile lui? Nu vrea otoplastia! Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Fara operatie nu ai cum sa ascunzi acest defect.
http://perfecte.md/......63191.html
Ei au ajuns vedete si nu le-a pasat de aspectul urechilor.ori poate chiar urechile au jucat un rol important.
O zi buna :)