| emy05 a întrebat:

vreau sa stiu daca are sau a avut cineva cancer la colon si daca da cum se manifesta! va rog sa raspundeti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Simptomele principale sunt constipatia rebela la tratament si sangerarile pe cale rectala. Nu e cazul tau, tu te-ai operat de apendicita in august, iar la operatie ti-au controlat de rutina tot intestinul gros, ar fi depistat o tumora, daca era.

1 răspuns:
| mutascu a răspuns:

Buna emy05, daca mai esti interesat care sunt semenele si cum se manifesta cancerul la colon poti gasi aici toate detaliile legate de aceasta bola http://www.cancerlacolon.ro