| anonim_4396 a întrebat:

Bună simt ca îmi curge un lichid din cap și o înspre mâini, spate, abdomen etc. E posibil așa ceva sau sunt cu capul,? Mă gândesc ca dacă am pățit și eu ca tipul ăsta? http://m.jurnalul.ro/......42637.html poate în interior ceva e rupt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| XAndrey14 a răspuns:

E doar in capul tau. Du-te la un doctor specialist si vezi ce spune ca sa fi mai sigur

| anonim_4396 explică (pentru XAndrey14):

De când am o amigdalita îmi tot sta mâncarea în gat și am și candida și mereu la stres se formează secreții care urca înspre urechi cap....cu tot cu firimituri...mi se a umflat și fruntea din cauza ăsta,

| kevin3 a răspuns:

Buna.zi-mi facebookul tau...