| 22Elena a întrebat:

Sper ca sunteti toti bine si aveti gust si miros! Voiam sa va intreb daca ati avut vreodata negi si daca ati apelat la metoda prin înghețare. Dupa prima sedinta se face mai mare ca o "beșica" si se face rosu pe margini? Si trebuie sa -i curat? Gen sa sparg acolo, sa rup? Asa mi-a spus un medic, da eu stiam ca nu se rupe. Evident ca nu ma indoiesc de competentele unui medic, dar mi se pare ciudat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Suntem bine, tu?

Merge si prin inghetare, doar ca nu asa... la congelator. Incearca ceva cu tratament, cum ar fi CryopharmaCryo:
https://www.sensiblu.com/......-tratament

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" 22Elena a întrebat:... sunteti toti bine si aveti gust si miros"

wow, ce ești tu, canibal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metodă naturistă utilă ar fi sucul din tulpina de rostopască...