| Katalinn a întrebat:

Buna!
Stie Cineva Dupa cat timp de la operatia de apendicita. Pot face baie in piscina. (Strand)...Am 3 saptamani.si ceva.tongue
Va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Stai linistit ai aproape o luna desigur ca poti.Si eu sunt exact ca tine 3 saptamani si ceva. Poti face si putin sport dar nu exagerat de mult. Poti sa faci baie linistit, sa te scalzi, doctorul meu mi-a zis ca pot sa ma scald in apa dupa o saptamana jumatate. Sa te distrezi! ☻

3 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

Mai stai o saptamana!big grin

| marcela290 a răspuns:

Mai stai o saptamana si pe urma poti facewinking

| AcelasiEu_7797 a răspuns:

Depinde si de starea ei, cat de grav era.Mai bine intreaba doctorul.Cat e pana la spital?