| Gabriela29876 a întrebat:

Stie cineva unde ma pot duce in Bucuresti pentru un consult oftalmologic? Am trimitere de la medic, asadar vreau ca doctorul respectiv sa imi ofere posibilitatea consultului gratuit prin intermediul trimiterii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vi003 a răspuns:

Gratuit...cam greu! Incearca la AmaOptimex, pe str. Toamnei. Gasesti pe net date de contact. Consultatia nu e scumpa, e mai ieftin ca in provincie. Sau, cauta pe net clinicile oftalmologice din Bucuresti, telefoneaza si vezi unde poti obtine o consultatie gratuita. Ar mai fi Spitalul unde este d-na Monica Pop, dar se intra greu, eu n-am reusit, dar incearca, poate rezolvi ceva. Sanatate!