| anonim_4396 a întrebat:

Buna stie cineva vreo clinica in Bucuresti unde se face transplant de par? si daca stiti ceva de EURO CLINIC...am auzit ca sunt doctori buni si operatiile sunt la fel de bune... poate ati auzit vorbindu-se de asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mahoney a răspuns:

Euro Clinic si costa foarte mult happy Dar din pricina calitatii nu are rost sa-ti faci griji tongue Din cate am auzit ei ar fi primii care au implementat in Romania tehnica asta! Daca ai bani merita sa incerci la ei sau poti cauta ceva in strainatate