| Cosmin_Radu_1995 a întrebat:

Buna,stie cineva vreo metoda de a scoate un tatuaj? tin sa precizez:in afara de laser sau creme.au auzit ca se poate bate din nou fara tus si se pune carne de vita.a mai incercat cineva metoda asta? help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Singura modalitate e cea cu laserul

| վፀiፀፀ a răspuns:

Hey! Nu am auzit de metoda aceasta de scoatere a tatuajelor dar, gandeste-te ca acea carne de vita va putrezii deci, nu e ceva foarte convenabil. Cea mai eficienta metoda este cea cu laserul.

| Mirel95 a răspuns:

Da metoda cu carne de vita exista dar asta o poti face doar atunci cand ti ai facut tatuajul daca au trecut 60 de minute deja nu se mai poate, cum ai spus si tu mai bati tatuajul fara tus dupa tii carnea pe suprafata tatuata si ea va trage tot tusul din pielea ta