| mrrRobert a întrebat:

Bună, știți clinici private din Iași care sunt recomandate cu specializare pentru cardiologie pentru copii? Dacă știți cu bilet de trimitere și mai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lambruzau a răspuns:

Consulta paginile de google si apoi suna acolo, fiecare are regulile lui! Cu lipsa asta de fonduri poate te programeaza la toamna!