| Herea_Miky_1990 a întrebat:

Bună, știți dacă e adevărat, poți slabi cu ceaiul night burn extreme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar deficitul slabeste, daca vrei un plan da-mi mesaj

| Apokales a răspuns:

Cand vine vorba de bauturi cu acel efect care ar topii grasimea (nu mai stiu cum se numeste, avea o denumire) este vrajeala. Cafeaua nu arde grasimea, doar iti inhiba pofta de mancare pentru ca este o bautura amara, asta fac bauturile amare. Am vazut anorexici (in reportaje, desigur) care consumau multa cafea si era periculos pentru ca desi compensau energia deficitara pentru ca nu mancau, acesta le inhiba pofta de mancare. Astfel aveau senzatia ca au energie de la cafea, dar in realitate nu se hraneau corespunzator.

| al0o0o0 a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea ai cum sa slabesti cu ceaiurile care iti promit sa slabesti doar daca il bei. Nu era logic ca daca exista asa ceva aveam toate talie de albina? Ar fi fost ceva licoare magica. Fa sport si mananca sanatos si nu o sa mai ai nevoie de ceaiuri magice.

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Slabestii miintal pe ziii ce trecce