| Yosifica a întrebat:

stiti niste site`uri cu diete care au dat rezultate, site`uri cu exercitii fizice si un site unde scrie fiecare aliment cate calorii are? cele mai mult site`uri primesc fundita!:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Deealovestpu a răspuns:

Www.slabute.ro (asta e pentru diete si fiecare, absolut fiecare aliment cate kalorii contine!) si http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg&feature=related (pentru exercitii exceptionale, le-am incercat pe pielea mea si au dat rezultate ff bune) SUCCES!

| Madalin_8530 a răspuns:

Iti recomand filmul ''Ala micu" e prea tare.bft