| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun psiholog bun in Iasi? Si daca da, ma ajutati si pe mine cu un nume, adresa, telefon? Vreau ceva real, nu de prin auzite. Daca ati fost dvs/prietenii/familia la acel psiholog. Fara reclame inutile. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cristian_Buzea_1993 a răspuns:

Iti sugerez sa te asculte oamenii apropiati tie... nu cred ca ai nevoie de pshologstraight facestraight facestraight face

| DADADA49 a răspuns:

Claudia Briscan. Eu am fost la ea. Dupa ce am mers la mai multi psihiatri si am schimbat mai multe tratamente, terapeuti "alternativi", etc, am ajuns la ea. Este destul de scump, eu mergeam 1 data pe saptamana timp de un an, insa acum nu mai iau medicamente. este mult mai bine. Inainte, cu tot cu antidepresive, aveam "ganduri negre", acum nu mai iau medicamente si pentru mine singura optiune este sa imi vad cat pot de bine de viata mea. Este intr-adevar buna, foarte bine pregatita, se pricepe si as spune ca are talent pentru meseria asta.

Daca te ajuta, ai aici un link.

http://claudiabriscan.wordpress.com/......n/post.php