| DeeaDizz a întrebat:

Am si eu nevoie de niste nume interesante pentru facebook gen Dizz, Wizz, Drxx, Wild etc. Stiu ca poate vi se pare o prostie si ca probabil considerati ca ar trebui sa-mi pun numele meu real, insa toti prietenii mei au astfel de nume si as vrea si eu unu care sa ma reprezinte cat de cat... vreau sa fie asa ceva mai cool, mai swag cum se zice, dar si sa bata in zona asta rap/hip-hop, fiind o fana a genului. Ca sa stiti, pe mine ma cheama Andreea, poate va vin idei si de la numele meu. Multumesc anticipat. V-am pupat!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Paaartzzz

| SkyPilot a răspuns:

Aaaannnn

| dani2404 a răspuns:

Daca am fi toti la fel, ne-am plictisi unii de altii. Daca colegii tai vin imbracati in cocalari si pitipoance, te imbraci si tu? Lasa-ti numele cu care te-au botezat ai tai si gata.

| 0785158545 a răspuns:

Dyzz este frumos