| deee a întrebat:

sunt din botosani si vreau sa`mi pun pierce in limba... unde as putea gasi un salon?batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

E stupid sa faci greseala asta, dar daca tu vrei sa te infectezi, e treaba ta.

| Catalin_8218 a răspuns:

Nu face prostia asta big grin

| cinevaiubestepealtcineva a răspuns:

O prietena de-a mea a facut prostia asta si i s-a umflat limba...laughingstraight face

| ovideo1212 a răspuns:

Hei...ai gasit unde sa iti pui?