| VladoiuDany a întrebat:

Vreau sa imi pun un pierce in limba la un salon specializat. Care ar fi pericolele, si daca stiti mai multe detalii sunt binevenite! Funda

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Bv tie, doar la unii oameni le sta bine cu pierce, tie cred ca iti sta bine, asa ca pune-ti

5 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Ti se umfla limba... mai mult nu ai ce sa patesti.

| sodobar a răspuns:

Sfatul meu e sa nu pui pentru ca pur si simplu e urat acest lucru si o sa regreti, fi un om normal fara pierce-inguri

| VladoiuDany explică (pentru sodobar):

Am deja unul in spranceana si lumea imi spune ca e foarte dragut, iti respect parerea, dar cred ca totusi o sa imi pun unul in buza! happy

| sodobar a răspuns (pentru VladoiuDany):

Bv tie, doar la unii oameni le sta bine cu pierce, tie cred ca iti sta bine, asa ca pune-ti

| sodobar a răspuns:

Mersi mult

| papusika34 a răspuns:

Pai se poate inflama, apoi poti avea o infectie, sa stii ca nu e de joaca cu asa ceva! Dar de ce vri asa ceva in limba? Sa stii ca e pericullos! Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes