| bogdan10aqua a întrebat:

Buna sunt din Deva!
Am fost la scoala si am vrut sa lovesc un baiat cu perina in cap si el sa ferit si am lovit o fata (cea mai urata si mai rasfatata din clasa) si a aruncat si ea in mine apoi si eu in ea si neam lovit cu pernele ceva timp si dupa ma pune la perete si ma strange tare si zice sa termin apoi o pun si eu la perete ca ma durea si apoi adoua zi vine taicasu la scoala si imi zice ca imi (draga TPU aici va veni ceva ce este impotriva legilor voastre dar va rog nu scriu asta va rog sa il aprobati ) una in gura si a doua zi vine tata la scoala si se ia de asta si ce credeti? a chemat doi maroti care nu au recunoscut dar eu stiu ca mi-a zis asta si am fost certat pe nedrept si acum mi-e frica de tatal acestei fete pentru ca ssar putea chiar sa ma lovesca! ajutati-ma varooog! Am pus intrebarea la categoria sanatate deoarece este sanatatea mea in joc deoare ce nu voi mai fi sanatos un un pumn in gura!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

big grin esti comic tinere...auzi la el "nu voi mai fi sanatos un un pumn in gura" happyhappy. Uite un sfat: stai linistit in banca ta in perioada urmatoare, nu o mai baga pe fata aia DELOC in seama si vezi-ti de ale tale. Taica-sau e un cretin si jumatate daca vine la scoala sa dea in copii.
Deci stai linistit, ca trece.winking

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

De fel de perna ai tu la scoala?
si de ce ai vrut sa il lovesti pe baiatul ala?
probabil ca discutia dintre tine si tatl fetei a fost una mult prea aprinsa sa ii poti explica ce si cum s-a intamplat.
oricum daca incearca ceva cauta sa nu fi singur pana se mai potoleste.
daca nu se potoleste si totusi ajunge sa dea in tine poti face reclamatie impotriva lui.
iti scoti rapid un certificat medico-legat daca tio lasat semne si il rezolvi. poate mai scoti ceva bani de pe el...desi esti vinovat 100%
nu te pune nimeni sa te iei cu altii la bataie prin scoala.
nu de aia e facuta scoala...
in fine.
mult noroc!

| bogdan10aqua explică:

La scoala avem niste perne de burete subtiri de un cm si nu cred ca asta o poate invineti pe aia si am vrut sal lovesc pe acel baiat pentru ca mi-a dat vreo 5 perne in cap

| RoaRxDD a răspuns:

:]] Amuzant este putin spus.
Stai linistit, daca acel tata de 2 bani vine sa te bata, fiica lui va fi exmatriculata sau el va face inchisoare pentru ca a lovit un minor. Ai lungit povestea :]] puteai spune simplu:
"Am lovit o vaca, taica`su m'a amenintat si mi'e frica"
Oke, nu'ti poate face nimic
Calmeaza'te x]

| Anonimul00098 a răspuns:

Ba omule daca te loveste suni la 112 si spui sa iti dea politia si trimite un echipaj si il calmeaza aia

| sayross a răspuns:

La cate vagoane de pumni in gura mi-am luat la antrenament am devenit deja imun si tie tie frica de 1 pumn