| HuzaAndreea a întrebat:

Buna!
Sunt din Timisoara si as dori sa fac o ecografie mamara. ma poate ajuta cineva cu o recomandare?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Salut. Iei de la doctorul tau de familie o trimitere sau de la orice doctor care are contract cu Casa de Asigurari de Sanatate Timis (trimiterea iti asigura gratuitatea ecografiei) si mergi la Neuromed pe Liviu Rebreanu. Daca mergi dupa ora 18, gasesti doctorii mai liberi si nu vei avea de asteptat aproape deloc. Iti recomand Neuromed pentru ca au experienta, se misca repede si nu ai nevoie de cine stie ce programare.