Întrebare recomandată | Anca_Bii_1998 a întrebat:

sunt interesata sa stiu cam cat ar costa o aperatie de polipi cu laser pentru un copil de 6 ani, trebuie sa ajung cat mai repede la spital si nu stiu la ce sa ma astept. si daca doare, ma puteti ajuta? daca da, la ce doctor sa ma duc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca ai asigurare sociala de sanatate (adica daca esti angajata cu contract de munca), medicul de familie iti poate face o trimitere la un spital de stat unde operatia micutului nu te va costa nimic. Operatia este usoara si nedureroasa. Bafta si sanatate copilului si tie!

| KodrutZ a răspuns:

Ar fi o idee sa ne spui si de unde esti...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

N-ar trebui sa coste nimic, mergi intai la medicul de famile.Modul extirparii polipilor il stabileste chirurgul.