| Rastaman420 a întrebat:

Hey! acum 6 luni am avut operatie la polipi nazali la un spital de stat si dupa cateva saptamini problema a revenit. Medicamentele nu ajuta. Nu stiu ce sa fac sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Polipii nazali nu revin dupa cateva saptamani, poate dupa cativa ani.
Probabil mai ai si alta problema.
Mergi inapoi la consult la medicul care te a operat, pentru control!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vinsieu a răspuns:

Dupa prima operatie, polipii revin dar, cum spune @Bula, nu dupa cateva saptamani. Mergi la control.