| ShawormaCuFaraDeToate a întrebat:

Sunt panicat! M-am trezit de dimineata,si ma manca putin penisul, asa ca m-am spalat. Dupa 1-2 ore cand ma duc la baie observ ca pielea din jurul penisului s-a umflat crying.Pot sa decalotez numai ca e umflat si nici nu ma prea doare! ce sa faccrying.Mi-e frica!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Spala-l cu apa si sapun, si daca durerea continua consulta un medic, ca cei de pe net, nu te vor ajuta cu absolut nimic mai mult.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate e o muscatura de ceva paraziti sau o usoara infectie, daca nu da semne de revenire, mine fugi de graba la un medic,

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o INFECŢIE genitală.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru diagnostic şi tratamentul adecvat!

Toate cele bune şi multă sănătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
S-ar putea sa ai asa ceva,
http://candidoza.blogspot.ro/2010/06/candida-candidoza-la-barbati.html
Trebuie mers la medic.
Te pup!

| AnonimusGate a răspuns:

I din cauza chilotilor te irita si de aia si eu am patit astawinking schimbai cu bumbac esti sensibil

| xK3nT8 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. si am observat ca s-ar putea sa fie ca te-ai cam ingrasat putin. nu sunt motive de ingrijorare atata timp cat nu umbli pe acolo sfatul meu e sa pui niste crema de galbenele si poate trece. funda?