| JamesWatson a întrebat:

Sunt persoane care au purtat aparat dentar pentru strungareața? (Ma refer mai ales la dinti din mijloc sus) Cat timp l-ati puratat? Cat a costat? Cat de tare a durut?
Dacă puteti sa atașați o poza de pe net sau ceva eu am tot cautat (Adică aparatul) sa vad cum arată dar nu am gasit.
*va rog fara răspunsuri asa te-a dat Dumnezeu nu iti pune aparat, sau acceptarea cum esti.
Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DavidTrapStar a răspuns:

Daca iti acopera strungareata, automat iti muta si restul dintilor. Deci in concluzie, in jur de 2 ani.