| monycutzza a întrebat:

Theraflu este antibiotic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, este o ccombinatie de paracetamol, un antialergic si deca de desfundat nasul. Ca si fervex, parasinus, coldrex, nurofen raceala si gripa, etc

| CuriousStuff a răspuns:

Nu e antibiotic, e o combinatie de paracetamol cu inca doua medicamente care desfunda nasul si ajuta la eliminarea secretiilor.

| tehno125482 a răspuns:

Nu

| Andreea213 a răspuns:

Nu. Nu este antibiotic.

| Elegant a răspuns:

Buna! Nu, Theraflu nu este antibiotic.

| Yulik2003 a răspuns:

Nu.