| Oxanna a întrebat:

Buna toata lumeahappy eu sunt noua pe acest site, dar am vazut ca toti va gasiti raspunsurile. As dori si eu sa stiu care este cel mai eficient, rapid si bun tratament impotriva acneei ( NATURIST, DIN PRODUSELE DIN CASA ex. rosii, lamaie, castraveti, miere) SAU PE BAZA DE GEL/CREMA). Am auzit de acel produs Zineryt, as dori de asemenea sa stiu ce pret are, cat e de eficient, daca este recomandat de medici si de unde il pot procura. VA ROG MULT SA MA AJUTATI CAT DE URGENT E POSIBIL. Va multumesc anticipat:*:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| koko a răspuns:

Incearca cu"activa fvs". e o solutie pe baza de nuci, musetel si propolis. e foarte eficient si chiar se vad diferente. poti sa-l iei de la farmacie si nu e mai mult de 15 leibig grin... fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai bun tratament impotriva acneei la ora actuala este Zineryt! Este foarte bun in lupta cu cosurile si pentru prevenirea lor. Ti-l recomand cu cea mai mare incredere! Aici poti citi mai multe despre acest produs: http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137. Il gasesti la orice farmacie si costa in jur de 30 RON. Pe langa folosirea Zineryt-ului trebuie sa ai si o alimentatie sanatoasa. Mai putine dulciuri, grasimi, sucuri acidulate, mai multe fructe si legume. Poti sa mai folosesti si apa termala (imi place cel mai mult cea de la Avene), o crema hidratanta, hranitoare de la Avene, o crema de galbenele pentru cicatrici/urme lasate de cosuri, plus vitaminele E, A, C si Zn pe cale orala. Si este foarte importanta curatarea zilnica a pielii (dimineata si seara)! Ai nevoie de un gel de curatare cat mai bun. Intereseaza-te la farmacie, si vei fi ajutat sa alegi unul cat mai bun. Succes!

| anka a răspuns:

Daca vrei masti naturiste gasesti pe blogul meu: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=acnee

| mihaibrasov a răspuns:

Incearca asa. Apa chioara. Nu e o gluma. Acneea si cosurile reprezinta secretie in exces de sebum. Daca tu o sa te speli foarte, foarte des cu apa pe fata (sa zicem o data la doua ore), speli practic mizeria din porii de pe piele. Interesant, nu? Oricum n-ai ce pierde, si e si gratis.

| Oxanna explică:

MENTIUNE: nu am probleme cu acneea, am doar cateva cosuri pe frunte, chiar mai jos de unde creste firul de par, de care sunt OBSEDATAA si ma spal de 2-3 ori pe saptamana pe cap, e prea mult?

| AdeEalx a răspuns:

Sa vorbim despre zynerit...
ntr.adevar este bun pentru. acnee, eu de.asemenea l.am cumparat.cam acum un an si ceva.bine are termen.rolling on the floor
de la farmacie, am dat mai mult pe el decat normal, pentru. ca al solicitarea acestuia la farmacie e mai bine sa ai o reteta d ela medicul dermatologbig grin
si te.as sfatui daca consideri ca ai probleme cu acneea sa consulti un astfel de medic in privinta problemei tale, iti poate prescrie si alt tratament poate mai bun pentru. tine, pentru. ca zyneritu` nu e chiar bine sa. l cumperi fara instiintarea medicului.deci te sfatuiesc sa dai fuga la medicul de familie pentru. o programare la medicul dermatolog:*
baftabig grin

| bumblebee a răspuns:

Zineryt ii foarte bun dar depinde de la persoana la persoana in cat timp trece acneeahappy
ii in jur de 30 de lei si il poti gasi la farmacii