| SJ001 a întrebat:

Stiti vreun tratament naturist, eficient (si destul de rapid daca se poate big grin) pentru combaterea acneei?

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Nu-ți trebuie nici un fel de tratament.de la toate cremele și toate tratamentele mai rău se agravează.așa că spală-te dimineața pe față cu apă și săpun.ata e tot ce trebuie să faci.și și-așa, dai banii pe creme degeaba.că nu-s bune de nimic.mai rău fac.așa că nu mai da banii pe prostii și lasă-ți fața așa cum e.doar spală-te dimineața cu apă și săpun.de preferat nu mai bea sucuri acidulate, că și de la ălea îți apare acneea.