| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Ajută la ceva MemoPlus? Am curând licența și de la stres nu rețin nimic. De asemenea Sedatif Pc pentru anxietate, stres, ajută?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Bună.
Devii indeferent de la Sedatiff pc, și vei sta prost și la capitolul reflexe căci îți distrage atenția de la realitatea înconjurătoare.
Ceaiul de kombucha ajuta și sportul făcut regulat, sau ceaiul de sunătoare implicit psihoterapia cognitiv comportamentala și socializarea, ieșitul din zona de confort. happy

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Buna, memoplus este un supliment ( ierburi ). Probabil ca te poate ajuta cam 10-15% in plus. Sedatifpc in opinia mea este slab ( tot ierburi ). Poti sa combini sedatifpc cu magneziu, ceai de tei si eventual un complex de b-uri. Vrei ceva strong-mergi la psihiatrie si cere calmant.

| Vântulalb a răspuns:

Nu ajuta. Mai bine calmeaza-te si dormi noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ajuta niciuna din alea. Sedatif pc e apa cu zahar. Mergi la psihiatru de cateva ori poate 4 sedinte si o sa iti dea sa ai pastile la nevoie, nervocalmin sau ceva cu prescriptie. Daca nu vrei atunci mergi la psiholog