| MyTedyBear a întrebat:

Ajutati-ma! x.x
Ma doare foarte tare capul si nu mai stiu ce sa fac:
Pastile am luat, am dormit si am iesit la aer curat.
Ce alte metode mai stiti ca sa nu ma mai doara?
Cand ma ridic din pat ametesc...
Va rog!
P.S. sunt fata si am 12 ani
Fundiță! puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azre a răspuns:

Leagă o batistă cu spirt la cap sau cu carmol!

1 răspuns:
| alinaalexandra2000 a răspuns:

Mdaa. pai dca esti fata si ai 12 ani si te doare capul s-ar putea sa fie probabil pentru ca umbli pe afara in capul gol... s-ar putea sa faci meningita cel mai bine ar fi sa te duci la medic pentru in cel mai rau caz ar putea fi meningita, si eu am avut aceste dureri continue de cap care nu imi dadeau pace si am mers la doctor si se pare ca am fost racita raaau si eu nu mi-am dat seama pentru ca singura simptoma pe care o aveam era durerea de cap, dar mi-a dat niste pastile si de atunci nu ma mai durut capul! sper ca te-am ajutat happy