| Cristinamaria20001 a întrebat:

Astazi m-am simtit foarte rau de cand m-am trezit de dimineata,adica ma refer ca am inceput sa tusesc,am frisoane chiar daca este cald in casa,ma dor ochii,ametesc cand ma ridic in picioare,ma doare capul extrem de rau,nu am pofta de mancare, azi nu am mancat nimic si sunt obosita chiar daca astazi am dormit dupa masa...Am luat niste pastile si am baut un ceai,dar tot rau ma simt. Imi recomandati si mie ceva, va rog frumos? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai gripă mergi la doctor, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Aveti cumva centrala pe gaz mentan, in casa?
Pare a fii o intoxicatie cu gaze... ori o gripa urata!

| Andreeush a răspuns:

Ai răcit.
Ar trebui să mergi la medicul de familie.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Iti recomand sa mergi la doctor si sa nu te mai tratezi pe model Olivia Steer.