| Butterfly2110 a întrebat:

am 14 ani insa deja mi-a iesit maseaua de minte de ce asa de repede este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Daca te-ai dezvoltat foarte repede si la 14 ani arati ca si de 18-19, a venit tot la fel de repede si maseaua de minte.

1 răspuns:
| mariusalin2001 a răspuns:

Da este normal!