| AndreeaSweet13 a întrebat:

:* am 14 ani si vreau sa imi pun aparat dentar metalic fix, am dintii asa : https://www.google.ro/......ps?/search
cat credeti ca as putea sa tin aparatul dentar pana se indreapta dintii? :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Asta doar un specialist in domeniu poate sa iti spuna. adica du-te la un stomatolog.