| AndreeaSweet13 a întrebat:

am 14 ani si am dintii asa, https://www.google.ro/......ps?/search

insa nu stiu ce aparat mi-se potriveste, as vrea sa ma ajutati voi sa aleg dintre aceste 3 aparate

1. aparat contentie mobil
2. aparat dentar fix metalic
3. aparat dentar fix safir

vreau sa imi sugerati unu care sa stiu ca dintii imi se indreapta mai repede, si care mi-ar fi mai usor cu el :)

dau funda :x ♥

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnonimulOfficial a răspuns:

Clar cel mai bun e cel fix safir, arata si mai bine, aproape ca nu se observa, fata de celelalte, sfatul meu e sa il alegi pe acela.