| Krs123153 a întrebat:

am 17 ani si folosesc o crema hidratanta http://www.oja.ro/produse-ingrijire-personala/produse-co smetice-ingrijire-ten/creme-hidratare-ten/crema-garnier/ garnier-essentials-crema-zi-hidratanta-pentru-ten-normal -si-mixt-50-ml.html, este buna? Am inteles ca este buna cea cu spf. Si are ceva daca o foloessc de la 17 ani? Pe ea scrie de la 20 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HowdidIgethere a răspuns:

Inainte de 40-50 ani nu ai nevoie. parerea mea. Celule isi iau ce au nevoie din alimente