| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani, si am observat ca de mai mult de un an, nu am scurgeri vaginale absolut deloc. Oare de ce? nu mai sunt fertila?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Nu stie nimeni la ce fel de scurgeri te referi, cred insa ca esti insarcinata intr-un fel sau altul

| cezar003 a răspuns:

Ce fel de scurgeri astepti? mos craciun sau alte scurgeri cu care te-ai obisnuit si sunt anormale datorita unei infectii care in denumire populara este "candidoza" si curge mereu ca un fel de puroi ...Inca nu stiu ce ai intrebat insa ti-am raspuns la ambele solutii

| cezar003 a răspuns:

Flora vaginala nu curge, ci lupta cu o infectie din care rezulta leucocite moarte si microbi, sigur ca esti fertila insa este o problema ginecologica in care TPU nu poate decat sa te trimita la cei competenti, dar de aici mai departe ma depaseste